C# developer - Xamarin

09.10.2018
Spoločnosť: AFS Visicom Slovakia a. s.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Petržalka, Röntgenova 26, 85101
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: IT analytik
Programátor
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných a motivovaných C# vývojárov do nového team-u na vývoj enterprise mobilnej aplikácie pre iPad a iPhone. Aplikácia umožňuje automatizáciu každodenných činností obchodných zástupcov (Sales Force Automation) a vo verzii pre Android a Windows 8.1/10 je využívaná našimi zákazníkmi po celom svete. Vzhľadom na to, že ide o projekt rozbiehajúci sa na novej platforme, poskytuje veľký priestor na učenie sa nových technológií, ako aj možnosť podpísať sa na architektúre a návrhu technických riešení pre aplikáciu, ktorá je z dlhodobého hľadiska považovaná za jednu z vlajkových lodí našej spoločnosti.

Od vývojárov neočakávame len strojové produkovanie kódu. Analytické schopnosti, vynaliezavosť a kreativita patria medzi základné vlastnosti, ktoré naši vývojári aplikujú na dennodenných základoch.

Vývoj iOS aplikácie je založený na platforme Xamarin, preto je nutné, aby uchádzač veľmi dobre ovládal jazyk C#. Skúsenosti s iOS vývojom, či skúsenosti so Xamarin sú veľkou výhodou.

Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

- príjemné, neformálne pracovné prostredie

- mladý, dynamický kolektív

- pohyblivý pracovný čas

- možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore softvérové inžinierstvo
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa v odbore softvérové inžinierstvo

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • SQL - elementárna
  • .NET - pokročilá
  • C# - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AFS Visicom Slovakia a. s.
Adresa: Röntgenova 26
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Kontaktná osoba: AFS Visicom Slovakia a. s.
Kontaktné údaje: AFS Visicom Slovakia a. s.

Röntgenova 26
Slovensko

+421911285783