Barista

09.10.2018
Spoločnosť: MIA Group s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Sedlarská 5, 81101
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Barman
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Staň sa baristom v kaviarni priamo v centre mesta. Naše coffee to go okienko bude slúžiť ako okoloidúcim, tak aj ako výdaj nápojov pre našu terasu na ulici. Náplň práce je príprava kávy, čajov, či horúcich čokolád, ako aj limonád či smoothies.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 22:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 900

Práca v príjemnom kolektíve a prostredí, v centre Starého Mesta, zamestnanecké zľavy na produkty.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • asertivita

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MIA Group s. r. o.
Adresa: Súťažná 1125/21
82108 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: MIA Group s. r. o.
Kontaktné údaje: MIA Group s. r. o.

Súťažná 1125/21
Slovensko

+421 948760227