Banský mechanik (baňa Nováky a baňa Handlová)

Spoločnosť: Hornonitrianske bane Prievidza, a.s. v skratke HBP, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Prievidza, Prievidza, Matice Slovenskej 10, 97171
Okres: Prievidza
Typ pracovnej Ponuky: Automechanik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zamestnanec vykonáva predzmenové preventívne kontroly a prehliadky zverených strojných zariadení, bežné opravy a údržby zvereného strojného zariadenia v bani, montáže, demontáže a výmeny samostatných funkčných častí banských strojov a zariadení, všetky práce spojené s hydraulickým systémom v komplexne mechanizovanom porube, zváračské práce a práce s otvoreným ohňom.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 815

Zamestnancom pracujúcim v podzemí poskytuje zamestnávateľ dodatkovú dovolenku v rozsahu 5 dní nad základný zákonný nárok, príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3 %, desiatové balíčky, ochranné vitamínové nápoje, vernostný príspevok, rekondičné pobyty, ozdravné pobyty a rekreácie v hotelových zariadeniach zamestnávateľa a príspevky poskytované zo sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia, návratné a nenávratné pôžičky atď.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik banských prevádzok

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Dobrý zdravotný stav.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Názov spoločnosti: Hornonitrianske bane Prievidza, a.s. v skratke HBP, a.s.
Adresa: Matice Slovenskej 10
97171 Prievidza
Kontaktná osoba: Hornonitrianske bane Prievidza, a.s. v skratke HBP, a.s.
Kontaktné údaje: Hornonitrianske bane Prievidza, a.s. v skratke HBP, a.s.

Matice Slovenskej 10
Slovensko

+421918777016