Balič pekárenských výrobkov

09.10.2018
Spoločnosť: PODVIHORLATSKÉ PEKÁRNE A CUKRÁRNE a.s.

Miesto práce: Slovensko, Prešovský kraj, okres Humenné, Humenné, Mierová 34, 06654
Okres: Humenné
Typ pracovnej Ponuky: Pekár
Balič
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Krájanie a balenie pekárenských výrobkov, etiketovanie.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 10:00 do 22:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: PODVIHORLATSKÉ PEKÁRNE A CUKRÁRNE a.s.
Adresa: Mierová 34
06654 Humenné
Slovensko
Kontaktná osoba: PODVIHORLATSKÉ PEKÁRNE A CUKRÁRNE a.s.
Kontaktné údaje: PODVIHORLATSKÉ PEKÁRNE A CUKRÁRNE a.s.

Mierová 34
Slovensko

+421577752446