AUTORIZOVANÝ BEZPEČNOSTNÝ TECHNIK + TECHNIK POŽIARNEJ OCHRANY (Ref. č.: 2-30-30931/PF)

09.10.2018
Spoločnosť: Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra
Okres: Nitra
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Náš klient medzinárodná strojárska spoločnosť Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii AUTORIZOVANÝ BOZP TECHNIK.

Hlavná náplň práce:

- Plnenie úloh BOZP a PO technika vyplývajúce z platnej legislatívy
- Príprava, vedenie a aktualizácia všetkých dokumentov spojených s BOZP v rámci spoločnosti
- Vypracovanie interných smerníc v oblasti BOZP v súlade s platnou legislatívou
- Zabezpečenie školení v oblasti BOZP a PO
- Audity BOZP
- Zodpovednosť za vykonávanie nápravných opatrení
- Riešenie pracovných úrazov, chorôb z povolania a iných mimoriadnych udalostí, ohlasovanie týchto udalostí štátnym orgánom
- Vedenie súvisiacej evidencie
- Zodpovednosť za vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok
- Aktívne zasahovanie pri požiari a iných životných pohromách a mimoriadnych udalostiach v objektoch podniku
- Príprava správ pre štátne inštitúcie a manažment spoločnosti, komunikácia so štátnymi inštitúciami
Informácie pre uchádzača: Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti: Úspešný kandidát by mal mať:
- Vzdelanie technického zamerania
- Certifikát autorizovaného bezpečnostného technika je PODMIENKOU
- Minimálne 3 roky praxe v danej oblasti
- Znalosť príslušnej legislatívy platnej pre oblasť BOZP, PO
- Základný prehľad ohľadom noriem OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9000
- Spoľahlivosť
- Samostatnosť
- Flexibilitu
Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk ()

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Grafton Slovakia s.r.o.
Adresa: Piaristická 1
94901 Nitra
Kontaktná osoba:
Kontaktné údaje: Piaristická 1
94901
Nitra