Automechanik, autoelektrikár

09.10.2018
Spoločnosť: AD AUTO, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Piešťany, Trebatice, Trebatice 124, 92210
Okres: Piešťany
Typ pracovnej Ponuky: Autoelektrikár
Automechanik
Elektrikár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- oprava, údržba a servis osobných aj nákladných motorových vozidiel v súlade s technologickými postupmi

- servisné prehliadky

- diagnostika chýb a ich odstránenie

- elektrikárske a mechanické opravy, bežné údržby (motor, prevodovka, výmeny olejov a iné)

- kontrola technického stavu vozidla

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 580
Iné výhody:

- stabilná a rozvíjajúca sa spoločnosť

- motivujúce finančné ohodnotenie

- mladý dynamický kolektív

- príjemné pracovné prostredie

- po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

- skúsenosti s opravami vítané
- samostatnosť
- lojálnosť
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- dôslednosť
- zodpovednosť
- vodičský preukaz skupiny C výhodou

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AD AUTO, s.r.o.
Adresa: Trebatice 124
92210 Trebatice
Slovensko
Kontaktná osoba: AD AUTO, s.r.o.
Kontaktné údaje: AD AUTO, s.r.o.

Trebatice 124
Slovensko

+421948239200