Autolakovník - Nemecko

09.10.2018
Spoločnosť: Agentúra Elliem s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nemecko
Typ pracovnej Ponuky: Lakýrnik, lakovač
Lakýrnik, lakovač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre autolakovníkov do Nemecka, miest Viernheim, Überherrn und Etzin. Pracovná náplň: príprava vozidiel na lakovanie, brúsenie a nanášanie základnej farby, lakovanie jednotlivých častí vozidiel alebo celých vozidiel, konečné práce. Práca je na nemeckú pracovnú zmluvu, ale je možnosť pracovať aj na slovenskú živnosť. Požadovaná je znalosť nemčiny minimálne na úrovni A1 + záujemcovia musia byť vyučený v obore. V prípadne záujmu nás prosím kontaktujte.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 1700

Práca pre nemeckú spoločnosť na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. Všetky odvody hradené v Nemecku a z toho vyplývajúce rôzne sociálne výhody. Práca na stálo, nejedná sa o sezónnu prácu. Od uchádzačov sa vyžaduje znalosť nemčiny minimálne na úrovni A2 + vyučený v obore. Možnosť pracovať aj na slovenskú živnosť - 17,- Eur na hod. + zabezpečené bezplatné ubytovanie. Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov z Nemecka + daňový servis.

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačov sa vyžaduje ukončené vzdelanie v obore "autolakovník" príp. iné obdobné vzdelanie, schopnosť tímovej práce, flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť pri práce, vodičský preukaz skupiny "B" výhodou, skúsenosti s prácou autolakóvnika. Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku na: info@elliem-personnel.eu. Tešíme sa na Vašu odozvu.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Agentúra Elliem s.r.o.
Adresa: Lysica 303
01305 Lysica
Slovensko
Kontaktná osoba: Agentúra Elliem s.r.o.
Kontaktné údaje: Agentúra Elliem s.r.o.

Lysica 303
Slovensko

+421904972480