Autokarosár

09.10.2018
Spoločnosť: AUTO - IMPEX spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Trnava, Trnava, Trstínska cesta 28, 91701
Okres: Trnava
Typ pracovnej Ponuky: Autoklampiar
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Opravy karosérií všetkých typov vozidiel

Karosárske opravy vozidiel v súlade s technologickými postupmi - rozoberanie, skladanie, výmeny dielov, rovnanie, zváranie, klepanie

Práca na rovnacej stolici

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 480
Iné výhody:

Práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti

Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu

Široký vzdelávací program a možnosť zvyšovania kvalifikácie

Sociálny program a zľavy pre zamestnancov

Špičkové technické vybavenie dielní

Motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

Možnosť rozšírenia VP o sk.C ihneď po nástupe

Výkonové odmeny nastavené podľa počtu odpracovaných hodín až do výšky 1.300€

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AUTO - IMPEX spol. s r.o.
Adresa: Vlčie hrdlo 68
82107 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: AUTO - IMPEX spol. s r.o.
Kontaktné údaje: AUTO - IMPEX spol. s r.o.

Vlčie hrdlo 68