Assistent Production Manager / Asistent manažér výroby

09.10.2018
Spoločnosť: Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Ilava, Ilava, Ľudovíta Štúra 78, 01901
Okres: Ilava
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Finančný manažér
Obchodný manažér
Operátor strojov a zariadení
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Management of production activities related to new production programs

• Suggest Continuous Cost Saving Initiatives

• Manage strategy of new projects

• Develop long term Production strategy

• Set up budget and manage budget

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • kórejský - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • iniciatívnosť
  • technický talent
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Hanon Systems Slovakia s.r.o.
Adresa: Ľudovíta Štúra 1033/78
01901 Ilava
Slovensko
Kontaktná osoba: Hanon Systems Slovakia s.r.o.
Kontaktné údaje: Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Ľudovíta Štúra 1033/78
01901 Ilava