Asistentka

09.10.2018
Spoločnosť: K SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Na križovatkách 35/A, 82104
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Organizačne zabezpečovať a koordinovať činnosti pri zabezpečovaní riadenia vnútorného chodu zamestnávateľa, spracovávať písomnosti, zabezpečovať externé služby spojené s prekladom cudzojazyčnej písomnej korešpondencie, organizačne zabezpečovať prípravu materiálov a priebeh porád, prijímanie hovorov, zaznamenávanie dôležitých informácií, prepájanie hovorov od zahraničných klientov, najmä z Filipín, Indie a EÚ. ( povinný anglický jazyk aj filipínština )

Účasť na stretnutiach, príprava podkladov v AJ a filipínskom jazyku, komunikácia v anglickom jazyku so zahraničnými klientmi v rámci prenájmu nehnuteľností.

Nakoľko spoločnosť sa zaoberá predajom golfových potrieb, zámerom spoločnosti je aj obchod s Filipínami, preto úlohou jednotlivých uchádzačov o zamestnanie bude nadväzovanie kontaktov po telefóne, preverovanie možnosti spolupráce s existujúcimi spoločnosťami na Filipínach atď.

Asistencia v rámci chodu ubytovacieho zariadenia, prijímanie hostí, evidencia, prijímanie hovorov a komunikácia so zahraničnými hosťami.

Zabezpečené ubytovanie.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 17:00
Ponúkaný plat: od 500
Iné výhody:

zabezpečené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Internet - vysoká

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: K SLOVAKIA, s.r.o.
Adresa: Na križovatkách 35/A
82104 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: K SLOVAKIA, s.r.o.
Kontaktné údaje: K SLOVAKIA, s.r.o.

Na križovatkách 35/A
Slovensko

+421905205225