Asistent výroby

08.10.2018
Spoločnosť: MOTOKOM SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Dunajská Streda, Veľký Meder, Okočská 2123/72, 93201
Okres: Dunajská Streda
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Operátor strojov a zariadení
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- rozdelenie prác podľa výrobného plánu pre približne 20 pracovníkov

- kontrola dochádzky pridelených pracovníkov

- zabezpečenie efektivity práce počas pracovnej doby pracovníkov

- zaškolenie nových pracovníkov

- plnenie úloh od vedúceho výroby

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 650
Iné výhody:

- k základnému platu štedrý bonus vyplácaný mesačne

- možnosť kariérneho rastu

- odborné preukazy hradené firmou

- stravovacia karta

- odmeny pri životných jubileách

- odmeny za odpracované roky

- po vzájomnej spokojnosti po 1 roku doba neurčitá

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • vedenie ľudí
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2
  • maďarský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Skúsenosť vo vedení ľudí minimálne 1 rok.
Skúsenosť vo výrobe minimálne 5 rokov.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • spoľahlivosť
  • praktické myslenie
  • asertivita
  • sebaistota

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MOTOKOM SLOVAKIA s.r.o.
Adresa: Okočská 2123/72
93201 Veľký Meder
Slovensko
Kontaktná osoba: MOTOKOM SLOVAKIA s.r.o.
Kontaktné údaje: MOTOKOM SLOVAKIA s.r.o.

Okočská 2123/72