Asistent technického oddelenia

09.10.2018
Spoločnosť: HWA SUNG Corporation s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Považská Bystrica, Považská Bystrica, Robotnícka 1, 01701
Okres: Považská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Admnistratívne práce

Podpora technického manažéra

Komunikácia s dodávateľmi

Vyhodnocovanie cenových ponúk

Reporting

Zabezpečovanie požiadaviek zákazníka

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

mzda závislá od schopností a skúseností uchádzača

stravné lístky

príspevok na dopravu

služobný mobil

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Anglický jazyk na pokročilej úrovni slovom aj písmom podmienkou - denná komunikácia s anglicky hovoriacim manažmentom, reportovanie v anglickom jazyku.
Vodičský preukaz podmienkou.

Zaslanie životopisu v anglickom jazyku podmienkou! Uchádzači, ktorí nezašlú životopis v anglickom jazyku, nebudú zaradení do výberového konania.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: HWA SUNG Corporation s. r. o.
Adresa: Robotnícka 1
01701 Považská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: HWA SUNG Corporation s. r. o.
Kontaktné údaje: HWA SUNG Corporation s. r. o.

Robotnícka 1