Asistent predaja elektroinštalačného materiálu

09.10.2018
Spoločnosť: Ladický s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Partizánske, Malé Uherce, Uherecká cesta 347/2A, 95803
Okres: Partizánske
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Predavač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

predaj elektroinštalačného materiálu, svietidiel, práca so skladovým programom

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:30 do 17:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • technická gramotnosť
  • fyzická zdatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

chuť učiť sa, hlásiť sa len vyučení alebo s praxou predaja elektroinštalačného materiálu

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Ladický s. r. o.
Adresa: Uherecká cesta 347/2A
95803 Malé Uherce
Slovensko
Kontaktná osoba: Ladický s. r. o.
Kontaktné údaje: Ladický s. r. o.

Uherecká cesta 347/2A
Slovensko

00421904920783