Asistent obchodného oddelenia

09.10.2018
Spoločnosť: BÔRY, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Žilina, Žilina, ul. za Plavárňou 10, 01001
Okres: Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predaj používaných lodných kontajnerov pre skladovanie a iný účel užívania.

Požiadavky a náplň práce:

- emailový a digitálny marketing, telemarketing, blogovanie,

- vystavovanie faktúr,

- komunikácia so zákazníkmi na prevádzke,

- v prípade potreby stretnutia s klientmi

- tvorba a starostlivosť o sieť sprostredkovateľov,

- komunikácia na internete a sociálnych sieťach,

- zapájanie sa do diskusných fór,

- prieskum trhu v pridelenom regióne.

Viac využití lodných kontajnerov, ktoré môžete použiť pri predaji, nájdete na našej Fan page: www.facebook.com/kontajnery

Ponúkaný plat: od 576

Pružná prac. doba.+ osobné ohodnotenie 124 € + výkonnostné odmeny, priemerná hrubá mzda cca 1 000 - 1 300 €

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • sebaovládanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: BÔRY, s.r.o.
Adresa: Platanová 3225/3
01007 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: BÔRY, s.r.o.
Kontaktné údaje: BÔRY, s.r.o.