Asistent/-ka predaja - predavač/-ka v Bratislave

09.10.2018
Spoločnosť: MERKURY SHOP s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Rožňavská 26, 82104
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Predavač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha zákazníkov, príjem tovaru od dodávateľov

- robenie inventúr, objednávanie tovaru

- komunikácia so zahraničnými zákazníkmi (Srbmi)

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 20:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 576
Iné výhody:

- atraktívny príjem

- práca v mladom kolektíve spoločnosti s TOP pozíciou na trhu

- možnosť bezplatného školenia

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • srbský - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť tímovej práce
- svedomitosť a čestnosť
- skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MERKURY SHOP s.r.o.
Adresa: Duklianska 11
08001 Prešov
Slovensko
Kontaktná osoba: MERKURY SHOP s.r.o.
Kontaktné údaje: MERKURY SHOP s.r.o.

Duklianska 11
Slovensko

+421948918118