Asistent/ka predaja (Malacky)

09.10.2018
Spoločnosť: NEW YORKER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Malacky, Malacky, OC Malavia - Pezinská 11a, 90101
Okres: Malacky
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Predavač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Baví Ťa móda? Si komunikatívny/a a máš príjemné vystupovanie?

Chceš prácu v priateľskom, mladom kolektíve? Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Asistent/ka predaja pre Malacky - OC Malavia, plný úväzok - základná zložka mzdy 550€ brutto + variabilná zložka mzdy znamená mesačná výkonnostná prémia (až 100 €) + príplatky za odpracované dva víkendy nad rámec Zákonníka práce v priemernej výške (až 65 €) + stravný lístok v hodnote 3,60 € za každú odpracovanú zmenu.

Do nášho tímu hľadáme kandidáta/kandidátku, ktorý/á má nasledujúce skúsenosti, zručnosti a schopnosti:

- Výborný zákaznícky servis.

- Záujem o módu a trendy.

- Komunikačné a organizačné schopnosti.

- Práca s pokladňou.

- Schopnosť prevziať iniciatívu pri plnení úloh.

- Práca a starostlivosť o tovar.

- Prezentácia tovaru.

- Schopnosť dodržiavať termíny.

- Schopnosť pracovať v tíme.

- V OC Malavia

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 550
Iné výhody:

Zamestnanecké benefity:

- prémie za dosiahnutie obratu vo výške (až do 45 €)

- firemný vianočný večierok

- práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti módy

- možnosť kariérneho rastu

- 5 dní dovolenky naviac

- zamestnanecká zľava na nákup oblečenia

Ponúkame Ti prácu v mladom dynamickom kolektíve v našej predajni New Yorker.

Ak chceš získať viac informácií o tejto pozícii a využiť svoje silné stránky, pošli svoj životopis ešte dnes. Tešíme sa na osobné stretnutie s Tebou.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: NEW YORKER Slovakia, s.r.o.
Adresa: Cintorínska 7
81107 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: NEW YORKER Slovakia, s.r.o.
Kontaktné údaje: NEW YORKER Slovakia, s.r.o.

Cintorínska 7
Slovensko

+421257106507