Asistent DRG v oblasti poskytovania ZS

09.10.2018
Spoločnosť: Nemocnica Zlaté Moravce a.s.

Miesto práce: Slovensko, Nitriansky kraj, okres Zlaté Moravce, Zlaté Moravce, Bernolákova 4, 95301
Okres: Zlaté Moravce
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Asistent DRG v oblasti poskytovania ZS. Klasifikácia nemocničných prípadov do jednej DRG skupín na základe vstupných údajov o prípade podľa pravidiel v definičnej príručke. Stanovovanie hlavnej diagnózy a vedľajších diagnóz. Kontrolná a edukačná činnosť v systéme DRG v spolupráci s ostatnými lekármi príslušného oddelenia. Kontrola vedenia zdravotnej dokumentácie vo vzťahu k DRG, priebežnú kontrolu kódovania ochorení pacientov ostatnými lekármi oddelenia.

Samostatný výkon diagnostickej a preventívno-liečebnej starostlivosti o pacientov podľa oddelenia.

Výkon odborných prác, poskytovanie konziliárnej činnosti pre nemocničné oddelenia.

Vedenie zdravotnej dokumentácie.

Plnenie ďalších úloh podľa pokynov primára oddelenia, výkonného riaditeľa a námestníka pre zdravotnú starostlivosť.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 600
Iné výhody:

Prestížny zamestnávateľ

Priateľská pracovná atmosféra

Podpora ďalšieho štúdia, študijné voľno, predatestačné cirkulácie a študijné pobyty v špičkových nemocniciach aj v ČR.

Práca v nadnárodnej, rastúcej, súkromnej spoločnosti.

Príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo (ŠŠP)

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Diplom o špecializácii dokladujúci odbornú spôsobilosť na výkon špecializovaných pracovných činností podľa Nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 296/2010 Z.z. o odbornej spôsobilosti na výkon zdravotníckeho povolania, spôsobe ďalšieho vzdelávania zdravotníckych pracovníkov, sústave špecializačných odborov a sústave certifikovaných pracovných činností v znení neskorších predpisov.

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Nemocnica Zlaté Moravce a.s.
Adresa: Bernolákova 4
95301 Zlaté Moravce
Slovensko
Kontaktná osoba: Nemocnica Zlaté Moravce a.s.
Kontaktné údaje: Nemocnica Zlaté Moravce a.s.

Bernolákova 4
Slovensko

+421376905231