Administratívny pracovník v logistike

09.10.2018
Spoločnosť: LIGNUM MDV PLUS s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Trnava, Trnava, Priemyselná 1/A, 91701
Okres: Trnava
Typ pracovnej Ponuky: Administratívny pracovník
Logistik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dispečing a disponent kamiónovej prepravy pre Rusko. Ruský jazyk na najvyššej úrovni požadovaný. Komunikácia v RU jazyku s vodičmi a klientmi.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • nemecký - vysoká: C1 a C2
  • ruský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Open Office - vysoká
  • Microsoft Windows - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Nutnosť znalosti cudzích jazykov a praxe v AETR a zasielateľstve / špedícii.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: LIGNUM MDV PLUS s.r.o.
Adresa: Streženice 36
02061 Streženice
Slovensko
Kontaktná osoba: LIGNUM MDV PLUS s.r.o.
Kontaktné údaje: LIGNUM MDV PLUS s.r.o.

Streženice 36