Administratívno - klientsky pracovník

09.10.2018
Spoločnosť: Matúš Valovič

Miesto práce: Slovensko, okres Trenčín, Trenčín, Námestie sv. Anny 21, 91101
Okres: Trenčín
Typ pracovnej Ponuky: Klientský poradca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Kontrola,

- spracovanie žiadostí,

- práca s PC (Word, Excel),

- riadenie a vedenie ľudí,

- vybavovanie klientských zložiek,

- komunikácia s ľuďmi.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 770
Iné výhody:

- Bez skúšobnej doby,

- zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch,

- mladý dynamický kolektív,

- pružný pracovný čas,

- teambuildingové akcie,

- možnosť pracovať na hlavnú pracovnú činnosť, prípadne si privyrobiť popri práci alebo škole,

- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Matúš Valovič
Adresa: Ivanovce 201
91305 Ivanovce
Slovensko
Kontaktná osoba: Matúš Valovič
Kontaktné údaje: Matúš Valovič

Ivanovce 201
Slovensko

+421915760230