Zámočník (Komárno)

09.10.2018
Spoločnosť: A - Z transport

Miesto práce: Slovensko, Nitriansky kraj, okres Komárno, Komárno
Okres: Komárno
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zámočnícke práce pri výrobe a montáži kontajnerov

- práca vhodná pre záujemcov s praxou na pozícií zámočník

Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

Mzda:

4€/hod. brutto (nástupný plat), po odpracovaných 3 mesiacoch 4,50€/hod. brutto

1,50€/hod. príplatok za nočnú

variabilná zložka mzdy 15% zo základu mzdy

mzdové zvýhodnenie za sťažený výkon práce

- zabezpečené závodné stravovanie (minimálny príspevok zamestnanca)

- príspevok pri narodení dieťaťa

- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

- motivujúce finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Práca na 3 zmeny.

V prípade záujmu je nutné poslať životopis (v prípade Vášho súhlasu aj s aktuálnou fotografiou tváre) na praca@aztrans.sk , alebo ho prineste osobne na pobočku Petöfiho 30, Komárno počas pracovného týždňa od 8:00 do 16:00 hod. V prípade nejasností nás kontaktujte na tel. čísle 0911 10 66 10 počas pracovného týždňa od 8:00 do 16:00 hod.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: A - Z transport
Adresa: Lodná 2943/12
94501 Komárno
Slovensko
Kontaktná osoba: A - Z transport
Kontaktné údaje: A - Z transport

Lodná 2943/12
Slovensko

+421911106610