Výrobno - obslužný robotník, vodič VZV

23.04.2017
Spoločnosť: IMUNA PHARM, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Šarišské Michaľany, okres Sabinov, Jarková 269/17, 08222,
Okres: Sabinov
Typ pracovnej Ponuky: Robotník
Robotník
Vodič nákladného vozidla
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pracovná náplň:

- pracovné úkony podľa platnej dokumentácie pri výrobe infúznych a dialyzačných roztokov,

- práca s vysokozdvižným pneumatickým a motorovým vozíkom,

- sanitácia výrobných priestorov a zariadení.
Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:30 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody: Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou. Zavádzanie nových technológií vo výrobe, bezplatné zaškolenie.
Druh pracovného pomeru: hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti: Stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť
Ďalšie požiadavky: Pracovné miesto je obsadzované v súlade s podmienkami stanovenými v projektoch "Inovácia výrobno – technických a technologických zariadení a prístrojov pre výrobu farmaceutických produktov a zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti IMUNA PHARM, a.s" a "Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti IMUNA PHARM, a. s. zavedením vyspelých, inovatívnych technológií vo výrobe dialyzačných koncentrátov".

Uprednostnení budú uchádzači s platným oprávnením na vedenie vysokozdvižného vozíka, prípadne regálového zakladača.

Podmienkou prijatia do zamestnania je vek od 18 do 29 rokov a evidencia na Úrade práce sociálnych vecí a rodiny minimálne po dobu 6 mesiacov.

pozornosť
precíznosť (presnosť)
spoľahlivosť
Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: IMUNA PHARM, a.s.
Adresa: Jarková 269/17
08222 Šarišské Michaľany
Kontaktná osoba: IMUNA PHARM, a.s.
Kontaktné údaje: IMUNA PHARM, a.s.
Jarková 269/17
08222
Šarišské Michaľany
Slovensko
+421902895715