Vodár

09.10.2018
Spoločnosť: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Nové Zámky, Dubník, Mikuláš 631, 94655
Okres: Nové Zámky
Typ pracovnej Ponuky: Kurič
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

montáž, údržba a oprava vodoinštalácií v živočíšnej, rastlinnej výrobe a na stavbe

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

práca na jednej z najväčších mliečnych fariem v Európe

odborné školenia

kariérny rast

odmeňovanie nadpriemerných výkonov

starostlivosť o zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

bezúhonnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • pamäť
  • praktické myslenie
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.
Adresa: Mikuláš 631
94655 Dubník
Slovensko
Kontaktná osoba: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.
Kontaktné údaje: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.

Mikuláš 631
Slovensko

+421905207130