Triedenie reziva

09.10.2018
Spoločnosť: Rettenmeier Tatra Timber, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Pod lipami , 03301
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Drevársky technik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Triedenie reziva,

triedenie reziva podľa kvalitatívnych tried

prax v drevárstve, lesníctve výhodou

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

výkonnostné odmeny podľa internej smernice do výšky 40%

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Rettenmeier Tatra Timber, s.r.o.
Adresa: Pod lipami 68, Liptovský Hrádok, 03301
Kontaktná osoba: Rettenmeier Tatra Timber, s.r.o.
Kontaktné údaje: Rettenmeier Tatra Timber, s.r.o.

Pod lipami 68, Liptovský Hrádok, 03301