Technický pracovník, konštruktér v stolárstve

09.10.2018
Spoločnosť: ROFIS, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Kysucké Nové Mesto, Kysucké Nové Mesto, Rudinská cesta 633, 02401
Okres: Kysucké Nové Mesto
Typ pracovnej Ponuky: Stolár
Konštruktér
Konštruktér
Technický pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Spracovanie výkresové dokumentácie, cenových ponúk, sledovanie a vyhodnocovanie jednotlivých zákazok

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 900
Iné výhody:

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný písomný prejav
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tvorivosť (kreativita)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Internet - pokročilá
  • AutoCAD - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: ROFIS, s.r.o.
Adresa: Kysucká 174/2
02401 Kysucké Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: ROFIS, s.r.o.
Kontaktné údaje: ROFIS, s.r.o.

Kysucká 174/2