Stavebný pracovník

09.10.2018
Spoločnosť: ARTICARD s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, Banská Bystrica, Namestie Slobody 8, 97401
Okres: Banská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

stavebné práce, zatepľovanie budov, pozemné staviteľstvo, murárske práce, rekonštrukčné práce exteriér/interiér

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 14:30
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 520
Iné výhody:

- možnosť zaujímavo platených nadčasov

- dlhodobý pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:
  • ruský - pokročilá: B1 a B2
  • ukrajinský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: ARTICARD s.r.o.
Adresa: Námestie slobody 8
97401 Banská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: ARTICARD s.r.o.
Kontaktné údaje: ARTICARD s.r.o.

Námestie slobody 8