Prevádzkový zámočník

09.10.2018
Spoločnosť: VEGUM a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Prievidza, Dolné Vestenice, Gumárenská 337, 97223
Okres: Prievidza
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Mechanické opravy strojov a zariadení,

- nastavenie a vyskúšanie strojov a zariadení,

- výmena náhradných dielov,

- mazanie strojov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

-príspevok na stravu

-zázemie v stabilnej výrobnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v odbore prevádzkový zámočník
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore strojárska technológia

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Skúsenosti s opravami hydrauliky,
- zváračský preukaz ZE1.

Osobnostné predpoklady
  • technický talent

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: VEGUM a.s.
Adresa: Gumárenská 337
97223 Dolné Vestenice
Slovensko
Kontaktná osoba: VEGUM a.s.
Kontaktné údaje: VEGUM a.s.

Gumárenská 337
Slovensko

+421465195571