Pekár, pomocný robotník v pekárni

09.10.2018
Spoločnosť: Kysucké pekárne, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Čadca, Čadca, A.Hlinku 2541, 02201
Okres: Čadca
Typ pracovnej Ponuky: Robotník
Pekár
Robotník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

pomocné práce pri výrobe chleba a pečiva, tvarovanie, odpekanie, balenie pekárskych výrobkov

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 500

dostupnosť spojov, práca v kolektíve, možnosť profesijného rastu, závodné stravovanie, kultúrne a športové podujatia, príspevok na dopravu, pôžičky zamestnancom, vianočné darčeky zamestnancom, Mikulášske darčeky pre deti, odmeny pri pracovných a životných výročiach, príspevok do III. piliera

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie v odbore pekár
Stredné odborné vzdelanie v odbore cukrár pekár

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Kysucké pekárne, a.s.
Adresa: A.Hlinku 2541
02201 Čadca
Slovensko
Kontaktná osoba: Kysucké pekárne, a.s.
Kontaktné údaje: Kysucké pekárne, a.s.

A.Hlinku 2541
02201 Čadca
Slovensko

+421414302336