Operátor ohraňovacieho lisu

09.10.2018
Spoločnosť: TSP Metal, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Dunajská Streda, Dunajská Streda, Mliečany 77, 92901
Okres: Dunajská Streda
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Programovanie a následná obsluha ohraňovacieho lisu. Nutnosť vedieť čítať výkresy a pri nepodarkoch niesť zodpovednosť.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 15:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 1000
Iné výhody:

Všetky pracovné benefity. Zamestnanecká ubytovňa zadarmo.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • SolidWorks - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: TSP Metal, s.r.o.
Adresa: Mliečany 77
92901 Dunajská Streda
Slovensko
Kontaktná osoba: TSP Metal, s.r.o.
Kontaktné údaje: TSP Metal, s.r.o.

Mliečany 77