Maliar - lakýrnik

Spoločnosť: I.M.S. International Mechanical Solution, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Martin, Martin, Robotnícka 1, 03601
Okres: Martin
Typ pracovnej Ponuky: Lakýrnik, lakovač
Maliar, natierač
Lakýrnik, lakovač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Lakovanie strojných dielov elektrostatickou pištoľou

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Základné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Názov spoločnosti: I.M.S. International Mechanical Solution, s.r.o.
Adresa: Robotnícka 1, Martin, 03601
Kontaktná osoba: I.M.S. International Mechanical Solution, s.r.o.
Kontaktné údaje: I.M.S. International Mechanical Solution, s.r.o.

Robotnícka 1, Martin, 03601

0948 036 467