Elektrotechnik - stavebný a prevádzkový elektrikár

09.10.2018
Spoločnosť: RELATED SERVICES s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Garbiarska 4, 03101
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Elektrikár
Elektrotechnik
Technik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ukončené stredné odborné vzdelanie (s maturitou) v študijnom odbore elektrikár.

Miesto výkonu práce - celá SR.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 567
Iné výhody:

možnosť preplácania ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • ruský - vysoká: C1 a C2

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: RELATED SERVICES s.r.o.
Adresa: Garbiarska 4, Liptovský Mikuláš, 03101
Kontaktná osoba: RELATED SERVICES s.r.o.
Kontaktné údaje: RELATED SERVICES s.r.o.

Garbiarska 4, Liptovský Mikuláš, 03101

0948 707 074