ELEKTRIKÁR - Servisný technik zdvíhacích zariadení

09.10.2018
Spoločnosť: BGB Solutions, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Komárno, Komárno, Vnútorná okružná 65/1, 94501
Okres: Komárno
Typ pracovnej Ponuky: Elektrikár
Technik
Servisný technik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Servisný technik zdvíhacích zariadení.

Druh práce a popis prac. činností:

• Servisné úkony podľa stanovených technologických postupov

• Odborné prehliadky/skúšky podľa príslušných noriem

• Montáž, oprava a údržba zdvíhacích zariadení

• Overovacie skúšky nových a rekonštruovaných zariadení

• Zapájanie rozvodných skríň, elektroinštalácie, elektromontáž

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 850
Iné výhody:

• Dlhodobá perspektíva zamestnania

• Motivačné ohodnotenie v závislosti na výkone

• Zaujímavá a zodpovedná práca s vysokou mierou pridanej hodnoty

• Sústavné vzdelávanie a profesijný rast

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

- ELEKTRIKÁR s platnou VYHLÁŠKOU § 21 prípadne §22 prípadne §23, zaslanie životopisu na zeriavy@bgb.sk (vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor), VODIČSKÝ PREUKAZ sk. B.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • technický talent
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: BGB Solutions, s.r.o.
Adresa: Vnútorná okružná 65/1
94501 Komárno
Slovensko
Kontaktná osoba: BGB Solutions, s.r.o.
Kontaktné údaje: BGB Solutions, s.r.o.

Vnútorná okružná 65/1
Slovensko

+421907240165