Disponent MKD

09.10.2018
Spoločnosť: TN logistica SK, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Senec, Senec, Diaľničná cesta 5455 / 21A , 90301
Okres: Senec
Typ pracovnej Ponuky: Disponent
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Disponovanie kamiónmi, špedícia, logistika.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 700
Iné výhody:

Telefón, multisport, ticket restaurant.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: TN logistica SK, s.r.o.
Adresa: Michalská 7
81101 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: TN logistica SK, s.r.o.
Kontaktné údaje: TN logistica SK, s.r.o.

Michalská 7
Slovensko

+421253630092