Customer Service Representative with Spanish and English

09.10.2018
Spoločnosť: Global Blue Slovakia s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Prievozská 4D, 82109
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Zákaznícky servis
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Dealing with customers either by telephone, e-mails, fax, letter or other media within define SLA & quality standards

• Keeping records of customer interactions and contacts

• Researching required information using available resources

• Communication and coordination with all team members, internal departments and local offices

• Following-up on customer inquiries not immediately resolved

• Identifying and escalating priority issues

• Recommending processes improvements

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 18:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 1000
Iné výhody:

• Work in a stable international company

• Development and potential to grow

• Friendly atmosphere and informal company culture

Benefits

• Language Courses

• Fitness – gym, swimming pool, wellness, massages

• Additional 3 days off per year

• Meal vouchers

• 3rd pillar

• Company library

• Employee referral program

• Employee suggestion program

• Teambuilding, Team events, Christmas party

• Birthday present

• “Fruit day”

• Sick days

and more...

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • kultivovaný písomný prejav

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • španielsky - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Global Blue Slovakia s. r. o.
Adresa: Prievozská 4D
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Global Blue Slovakia s. r. o.
Kontaktné údaje: Global Blue Slovakia s. r. o.

Prievozská 4D