CHÝBAJÚ TI SKÚSENOSTI Z HR? ZÍSKAJ ICH U NÁS CEZ ABSOLVENTSKÚ PRAX! (Ref. č.: 1-26-30672/PF)

09.10.2018
Spoločnosť: Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra
Okres: Nitra
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Máš chuť pracovať v HR, ale chýba Ti prax?
Si evidovaný/á minimálne 1 mesiac na ÚPSVaR v Nitre a máš do 26 rokov?
Ak áno, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Ponúkame možnosť na 6 mesiacov okúsiť prostredie personálnej agentúry.

Tvojou náplňou práce bude:
- Pre-selekcia životopisov
- Práca s databázou
- Vyhľadávanie vhodných kandidátov
- Telefonický kontakt s kandidátmi
- Reporting
- Práca na recepcii

Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 3-6-tich mesiacov
Informácie pre uchádzača: Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.
Ponúkaný plat: od 129 do 129 EUR
Iné výhody: - získanie praktických skúseností pre absolventov VŠ v oblasti recruitmentu a HR
- získanie prehľadu pri inzercii, sourcingu, práci s kandidátmi a zdrojmi
- získanie prehľadu o top zamestnávateľoch na západnom SVK
- zaujímavá práca v priateľskom pracovnom tíme v centre Nitry
- možnosti kariérneho rozvoja a podpora pri ďalšom uplatnení sa na trhu práce
- teambuildinové aktivity
Druh pracovného pomeru: vedľajší
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti: - evidencia na ÚPSVaR po dobu minimálne jeden mesiac je nevyhnutnou podmienkou
- VŠ alebo SŠ vzdelanie - personálny manažment, ekonómia je výhodou
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- vek do 26 rokov ( zákonná podmienka pre AP )
- príjemný telefonický a osobný prejav
- znalosť MS Office ( najmä MS Excel, MS Word, PowerPoint )
- komunikatívnosť, ochota učiť sa
- schopnosť práce v tíme ako aj samostatne
Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk ()

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Grafton Slovakia s.r.o.
Adresa: Nám SNP 1
81101 Bratislava
Kontaktná osoba:
Kontaktné údaje: Nám SNP 1
81101
Bratislava