Čašník/čka do Atmosphera cafe

09.10.2018
Spoločnosť: SIMTEC, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Rustaveliho 8, Bratislava - Rača
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Čašník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do kaviarne Atmosphera cafe v Rači hľadáme čašníkov na trvalý pracovný pomer, s chuťou pracovať v štýlovej kaviarni a spríjemniť deň zákazníkom.

Tvoja náplň práce bude: - príprava nápojov a jednoduchých snackov
- obsluha zákazníkov
- práca s pokladňou
- udržovanie poriadku
Informácie pre uchádzača: Termín nástupu: IHNEĎ
Ponúkaný plat: 3,50h (netto) po skúšobnej dobe 4,00h plus cca 350 tringelty a 10 eur konzumné na deň
Iné výhody: - Zaujmavé finančné ohodnotenie
- Baristické školenia
- Práca na zmeny, možnosť prispôsobiť si pracovný čas podľa potreby
- Možnosť prispievať svojími nápadmi do chodu kaviarne
- Preferujeme ľudský a férový prístup na oboch stranách
- Zamestnanecké zľavy
vedľajší
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti: - zdravotný preukaz
- kladný vzťah ku kaviarenstvu
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť
- zodpovednosť
Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk ()

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: SIMTEC, spol. s r.o.
Adresa: Rustaveliho 8
831 06 Bratislava - mestská časť Rača
Kontaktná osoba: Nikola Sýkorová
Kontaktné údaje: Nikola Sýkorová
Rustaveliho 8
831 06
Bratislava - mestská časť Rača
Slovenská republika
0914322571