Business development manager

09.10.2018
Spoločnosť: LEGRAND Slovensko, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Petržalka, Panónska cesta 7, 85104
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Programátor
Obchodný manažér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zabezpečiť vývoj tržieb a podielu na trhu pre dohodnuté produktové línie v ECO regióne,

- monitorovať a hodnotiť trhové trendy a následne navrhovať trhovú stratégiu,

- zvyšovať ziskovosť priradených produktových línií (vybudovať a maximalizovať konkurencieschopnosť a ziskovosť pri dodržaní cenových smerníc skupiny Legrand),

- vyvíjať a implementovať stratégie pre nových zákazníkov a služby.

Práca si bude vyžadovať veľa cestovania.

Pracovný čas je flexibilný.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • motivovanie ľudí
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • osobnostný rozvoj

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • francúzsky - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Open Office - pokročilá
  • Lotus Notes - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- produktový a technický expert v segmente produktov pre istenie a distribúciu elektrickej energie, expert v oblasti rozvádzačov a výrobkov pre priemysel,
- obchodné zručnosti, zahraničné pracovné skúsenosti, expert v marketingových analýzach (skúsenosti v oblasti marketingu).

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • komunikatívnosť
  • asertivita
  • sebaistota

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: LEGRAND Slovensko, s.r.o.
Adresa: Panónska cesta 7
85104 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Kontaktná osoba: LEGRAND Slovensko, s.r.o.
Kontaktné údaje: LEGRAND Slovensko, s.r.o.

Panónska cesta 7
Slovensko

+421232153637