Asistent predaja svietidiel

09.10.2018
Spoločnosť: Iveta Čuboňová HERMA

Miesto práce: Slovensko, Žilinský kraj, okres Žilina, Žilina, Kysucká 5A, 01001
Okres: Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Predavač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

predaj svietidiel v prevádzke Mirlux, na Kysuckej 5A v Žiline

príjem nového tovaru, vystavovanie vzoriek, vybavovanie

reklamácií, komunikácia so zákazníkom

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 9:00 do 18:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tvorivosť (kreativita)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Internet - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Iveta Čuboňová HERMA
Adresa: Višňové 5
01323 Višňové
Slovensko
Kontaktná osoba: Iveta Čuboňová HERMA
Kontaktné údaje: Iveta Čuboňová HERMA

Višňové 5
Slovensko

+421905485913